Hakkımızda

Evden eve nakliyat sektöründe 2007 yılında İzmir Üçkuyular’da kurulan TEKÇAĞ Nakliyat, kuruluşundan itibaren hizmet ağını geliştirerek Diyarbakır’da da şubesini açmıştır. %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak tüm Türkiye’ye en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Şehir içi ve şehirler arası taşımada yılların bize verdiği tecrübe ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Evden eve taşımacılık tecrübe gerektiren, ciddiye alınması gereken bir iştir. TEKÇAĞ Nakliyat olarak sizin için önemli olan bizim içinde önemlidir. Taşıma firması araştırırken tabi ki sizin için en önemli nokta firmanın güvenilir ve tecrübeli olmasıdır. Daha sonra firma gerekli yetki belgelerine sahip mi?, taşımayı ne şekilde yapıyor?, referansları kim? gibi soruların cevaplarını araştıracaksınız. Bu sorulara en doğru yanıtları firmamızda bulacaksınız.

Tüm evden eve nakliye işlerimiz sigortalıdır. Yüksek katlarda asansörlü olarak da hizmet vermekteyiz. Şehir içi ve şehirler arası tüm taşımalarımızda kapalı kasa kamyonlarımız ve uzman personelimizle, ücretsiz ekspertiz hizmetimizle sizinle yeni yuvanıza merhaba derken mutluluk duymaktayız.